Adéla Joon

Nějaké kapky na rozzáření očí třeba i na zvětšeni

Mám nevyrazne hnědé oči a chtěla bych je nějak zvyraznit ale ne malováním…

Nejlepší odpověď
Drap

Buď ráda, že máš oči zdravé, nijak s nimi raději neexperimentuj. To je spíše jen tvůj pocit. Jinak si toho nikdo nevšímne.

Další odpovědi
anonym

Adélko, pokud jde o oči, spíš bych řešila jejich zdraví a funkčnost. Pokud míváš unavené oči, pořiď si v lékárně tzv. Ostrovidky. Jsou to tobolky na přírodní bázi, které pomáhají i na oči unavené od počítače. Kapky jedině v případě, že jde skutečně o zdravotní problém, a v tom případě bych nejdříve zašla k očnímu lékaři. A na závěr – čím méně léků a chemie, tím lépe pro Tvé zdraví. Když se budeš dívat na svět s optimismem, budou Tvé oči zářit samy od sebe. Hnědá je moc hezká barva, zvlášť pro oči.

www

Nešil holka s kapkama. Podobné věci jsou jen je škodě ☹.

ReHu

Co takhle barevné kontaktní čočky?
Ale hnědé oči jsou přece moc hezké. Myslíš, že se zdají nevýrazné jen tobě?
A ty chceš zvýraznit oči bez líčení?
Myslíš, že nějaké kapky do očí jsou lepší než pěkné líčení?

Damiana

Také mě napadly barevné kontaktní čočky… Já je občas nosím, je to zajímavá změna a paradoxně mi upravily problémy se slzením očí.
Nemusí být ani dioptrické, ani výrazně barevné. Prodávají se i rozjasňující. Je to jen takový perleťový zvýrazňovač duhovky, lehce dotónuje a zvýrazní přirozenou barvu. Pohled je pak opravdu hodně svěží a jiskrný. Dříve stály šílené peníze, ale dnes už to taková zátěž pro peněženku není.

http://www.kon­takto.cz/291_fres­hlook-illuminate-1-day-10-ks-nedioptrick%C3%A9­.html