Avatar uživatele
Adéla Joon

Nějaké kapky na rozzáření očí třeba i na zvětšeni

Mám nevyrazne hnědé oči a chtěla bych je nějak zvyraznit ale ne malováním…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4450 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Buď ráda, že máš oči zdravé, nijak s nimi raději neexperimentuj. To je spíše jen tvůj pocit. Jinak si toho nikdo nevšímne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Adélko, pokud jde o oči, spíš bych řešila jejich zdraví a funkčnost. Pokud míváš unavené oči, pořiď si v lékárně tzv. Ostrovidky. Jsou to tobolky na přírodní bázi, které pomáhají i na oči unavené od počítače. Kapky jedině v případě, že jde skutečně o zdravotní problém, a v tom případě bych nejdříve zašla k očnímu lékaři. A na závěr – čím méně léků a chemie, tím lépe pro Tvé zdraví. Když se budeš dívat na svět s optimismem, budou Tvé oči zářit samy od sebe. Hnědá je moc hezká barva, zvlášť pro oči.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Nešil holka s kapkama. Podobné věci jsou jen je škodě ☹.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Co takhle barevné kontaktní čočky?
Ale hnědé oči jsou přece moc hezké. Myslíš, že se zdají nevýrazné jen tobě?
A ty chceš zvýraznit oči bez líčení?
Myslíš, že nějaké kapky do očí jsou lepší než pěkné líčení?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Také mě napadly barevné kontaktní čočky… Já je občas nosím, je to zajímavá změna a paradoxně mi upravily problémy se slzením očí.
Nemusí být ani dioptrické, ani výrazně barevné. Prodávají se i rozjasňující. Je to jen takový perleťový zvýrazňovač duhovky, lehce dotónuje a zvýrazní přirozenou barvu. Pohled je pak opravdu hodně svěží a jiskrný. Dříve stály šílené peníze, ale dnes už to taková zátěž pro peněženku není.

http://www.kon­takto.cz/291_fres­hlook-illuminate-1-day-10-ks-nedioptrick%C3%A9­.html

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek