Zbynas

Nějaké horory na dnešní noc?

Chtěl bych nápady, na co bych se mohl dnes v noci dívat. Jsem čile vyspalý :) Děkuji :)

Takže, nejlépe by bylo něco podobného jako SAW nebo Cube (kostka)

Nebo, co jsem viděl a bylo dobré: Houbičky, Mechanik, Sirotčinec, Zmeškaný hovor, Masakr v kopcích, Farma smrti, REC, Uvnitř.

Co se mi nelíbilo: Faunův labyrint, Paranormal Activity, Ospalá díra

Nejlepší odpověď
iceT

Sinister,La cara oculta,Insidious 1,2,Černé vánoce a nebo si zkus vybrat tady
http://www.csfd­.cz/podrobne-vyhledavani/?ty­pe%5B0%5D=0&gen­re%5Btype%5D=2&gen­re%5Binclude%5D%5B0%5D­=5&genre%5Bin­clude%5D%5B1%5D­=&genre%5Bexclu­de%5D%5B0%5D=&o­rigin%5Btype%5D=2&o­rigin%5Binclu­de%5D%5B0%5D=&o­rigin%5Bexclu­de%5D%5B0%5D=&y­ear_from=2010­&year_to=2013&r­ating_from=&ra­ting_to=&actor=&di­rector=&compo­ser=&screenwri­ter=&author=&ci­nematographer=&tag=&ok­=Hledat&_form_=film

Doplňuji:
jo a pokud se ti líbíl Saw tak by se ti třeba mohl líbit Dentista,po tomhle filmu jsem měla fakt strach ze zubaře
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=horor

Další odpovědi
Hamon

Nestačí ti přečíst si zpravodajství?