Naughty girl

Nějaké chovné stanice…?

Chtěla bych si koupit psa, nejlépe zlatého retrívra, ale i když máme za domem les, on se do bytu moc nehodí. Proto se mi zalíbil i kanadský retrívr, jen se na štěňata čekají dlouhé fronty. Neznáte nějakou chovnou stanici, která má,nebo v nejbližší době očekává štěňata?

Nejlepší odpověď
anonym

Žádné dlouhé fronty na štěně se nečekají, když si zadáš do vyhledavače toler-kanadský retrívr vyjede ti mnoho odkazů a inzerce na štěňata. Zrovna tak je tomu
u jiných retrívrů a labradorů.
Nejstarší chovatelská stanice všech retrívrů je v udaném odkazu. Chovatelé jsou zároveň autory mnoha odborných knih a publikací. Obrať se na ně, buď budou mít nějaké štěně oni nebo ti někoho doporučí.
http://www.re­triever.cz/in­dex.php/cz/

Další odpovědi
tatula

Ahoj, teprve se tu rozkoukávám. Nějak jsem nepochopila jestli chcete psa jen na ven jako hlídače a nebo i do bytu? Ráda bych vás nasměrovala na útulky kde je opravdu nádherných, mladých zvířat habaděj. Ušetříte peníze a pomůžete nějakému nebožákovi, který vám bude celý život vděčný.