Veronka

Nějáká vážně dobrá aplikace na tvoření prezentací?

Doplňuji:
PREZENTACE TVOŘÍM KAŽDY DEN,TAKŽE SI MYSLÍM ŽE PREZENTACE TVOŘIT UMÍM JENOM SEM CHTĚLA ZKUSIT NĚJÁKÝ NOVÍ PROGRAM 🙂

Odpovědi
anonym

A co potřebuješ vytvořit, že ti nestačí Impress (Office Libre – https://cs.li­breoffice.org ) a nebo PowerPoint (Ms Office)??

mosoj

Co je špatného na Powerpointu nebo Libre Officce ,

setapouch

Microsoft Office Powerpoint. Ale SW jen jedna část – sotva jedna desetina. Pokud s ním neumíš, neuděláš pěknou prezentaci s ničím. A naopak, když s ním umíš, dokážeš kouzla.

MrnousakCZE

powerpoint

McArthur

V našich podmínkách určitě Microsoft PowerPoint a Impress z OpenOffice či LibreOffice (ono to je prakticky totéž a zdarma na www.openoffice.org nebo www.openoffice.cz).

Když chceš zkoušet něco nového, tak doporučím Corel WordPerfect Office. U nás není známý, protože před lety vyklidil pole působnosti Microsoftu. Pracovalo se mi v něm ale dobře, řekl bych lépe, než-li v PowerPointu. Ve WordPerfectu je znát, že to dělá firma mající pod sebou grafický software. To, co v PowerPointu jde jen těžko, to ve WordPerfectu jde snadno. Píšu hlavně o práci s grafickými prvky.