Janča169

Nějaká téma pro svůj blog.

Nenapadají mě žádná témata pro můj blogísek.Pora­díte?Děkuji

Nejlepší odpověď
Terryle

O čemkoli, co tě zajímá. Nebo úplně naopak – když nevíš, o čem psát, tak nepiš…

Další odpovědi
quentos

Tvůj život. Praví se, že každý z nás by mohl napsat jeden skutečný bestseller – svůj životopis ;{)> život občas píše neuvěřitelné věci, někdy tragické, někdy komické, někdy k zamyšlení … jen to umět obléci do slov

jennysh

Velikonce,Jaro,Jar­ní Doplňky,a ty další inspirace najdete všude na internetu,nevím jaké téma vás zajímá,je třeba se řídit i tímto způsobem.

venkovan

Jak nevím co psát, když chci něco psát. Skvělé téma přímo jako ze směnovny.

antík

když chceš tak moc psát,tak piš o naší politice :D

Deli

Napiš o čem přemýšlíš, než usneš. Co se Ti honí hlavou? Piš a třeba přitom i najdeš řešení svých problémů.