Týnucha

Nejaka stránka na stahovani filmu do mobilu??????

Odpovědi
Toga

Když půjdeš na stránku ulož.to tak si tam do vyhledávání napiš ‚3gp‘ a nebo ‚3gp filmy‘ najde ti tam spoustu filmů, nebo díly seriálů co jsou v tomhle stylu :)A zkus tam k tomu 3gp napsat i jiný věci (konkrétní věci co hledáš nebo tak něco) já takhle mám v mobilu simpsny, mamma mia, pohádky na dobrou noc, noc v muzeu a několik dílů Top Gear :)

Vladislav97

  1. Záleří na tom, co máš za mobil.
  2. Doporučoval bych ti stahovat z uložto.cz
  3. Pak si stáhnout nějakej freeware na konvert videa do formátu jakej požaduješ.

(Nejznámější je Xilisoft Video Converter Ultimate)

SonsyMite

z utožta

misskas

uloz.to,kinotip.
Na mobilu muzes stahovat pres gprs/edge/3g soubory do 15mb,ale pres wifi to mas neomezene (podle volne pameti)