citonek009

Nějaká dobrá hra na mobil??? (Android )

ahoj,chtěla bych se zeptat jestli mi neporadite nějakou dobrou hru na mobil. (Android ) . Děkuji

Odpovědi
nnn1

Každý má jiný styl… kdyby jste napsala ještě žánr, tak se spíš trefíme do toho, co se Vám bude líbit.

iceT

Zkus The maze Runner nebo Temple run 2

partep12345

Crossy Road, Skyward, The Blockheads :)

eugen1001

Vyzkoušej Blek, Daddy long legs, nebo oc mě hodně baví ale je to spíš pro kluky jsou tyhle tanky: http://www.cyber-zone.cz/world-of-tanks-blitz-hra-zdarma/
Doplňuji:
jeste mě napadlo 2048 Pou, Shades, Retry nebo Stick Hero,Draw free je dobrí malování s lidma