Mika47

Nějaká dobrá aplikace na Androidu?

Nejlepší odpověď
Bedy

Na Google play (dříve Android market) jich je plno… V menu máte odkaz na obchod Play.
Buďte trošku opatrná, existuje řada případů, kdy tam byla řada nebezpečných aplikací, které mobil zavirovaly nebo třeba Vám chodily premium SMS za 70 Kč, apod.
Vždycky kdžy budete něco instalovat, dávejte pozor, co aplikaci dovolujete. Bude-li chtít přístup ke kontaktům, zprávám nebo podobným citlivějším záležitostem, neinstalujte ji. Většinou to je nebezpečná aplikace.

Další odpovědi
anonym

takovych je … pokud chces doporucit ty nejzajimavejsi zkus si precist par clanku na www.svetandroida.cz ktery se na tohle primo specializuje