jendahun

Nějaká dobrá a funkční navigace zdarma

Poraďte prosím nějakou dobrou,funkční a zdarma navigaci do mobilu se Symbianem.Sygic nemůžu nějak rozjet a Google map chtějí peníze za hlasovou navigaci.
Doplňuji:
Mám Nokii 6220classic a je tam myslím symbian S60 v 3.2 Feature pack 2.

Nejlepší odpověď
RomanP

nepíšeš verzi Symbianu , našel jsem zatím tady tohle
http://www.uloz­to.cz/2697027/­navigace-nokia-5800-rar

Další odpovědi
Valky

Už jsem se chtěla vyšvyhnout z odpovědí pro Adroidík i WM, možná i pro štrůdl bych něco věděla, ale Symbian? To bohužel.. :((( Zkuste internetová fóra, která jsou na Symbian, třeba tam něco objevíte… :)