gabuška159

Nějaká básnička o Audi ?

Audina červená… Je pro mého kámoše k narozeninám… Namalovala jsem ho a chci k tomu nějakou pěknou Básničku.

Odpovědi
ptáč

Neuvedla jsi, kolik tvůj kámoš slaví a jak se jmenuje. To nevadí. Přeji mu vše nejlepší. I bez básničky lze dobře žít, hlavní je, že ho máš ráda. Že spolu můžete být. To, že se často na odpovědích setkáváte, je víc, než kapsy prázdné. Ať vám společně Audi dobře slouží, starostí netřeba se bát. Vždyť oba jste už moudří. A že ti k přání ukápla slzička? Buďte spolem a a Gábušce zde přibyla zase hvězdička.

Zdroj: http://www.ese­meska.cz/sms-prani-k-narozeninam/

Kelt

Auto AUDI na A začíná
jeho barva je pěkná červená.
Uháním s ním po dálnici
i ve městě na silnici
Dobře se nám v autě sedí
každý na nás jenom hledí.
I ten modrý Mercedes
za námi on zůstal dnes.

Když si upravíš verše tak, aby místo 8 veršů byly jenom 4, bude každý verš začínat na jedno z písmen Audi, a to můžeš nějak vyznačit.
Nejsem básník, ale takové blbosti vytvořit rým, mne vždy bavily. Něco jako Neználek.