JohankaDl

Něják se na sebe koukám a potřebuji zhubnout, poradí někdo něco?

Nejlepší odpověď
anonym

Koukáš do zrcadla? Zapomněla jsi napsat, kolik je Ti let, kolik vlastně vážíš a další podrobnosti.
Věř tomu, že může být největší problém s Tvým vlastním názorem a potom také třeba se zrcadlem.
Také je otázka, zda potřebuješ opravdu zhubnout, nebo jenom vypracovat či protáhnout svaly a zpevnit postavu.
Jinak si zadej dotaz do vyhledávače. Mohou Ti hodně pomoci odpovědi u předchozích otázek na toto téma.

Další odpovědi
zjentek

jsou země a místa, kde všeobecně platí, že absencí zrcadel a zlozvyku do nich koukat, se člověk více dozvídá, kdo doopravdy je a méně vnímá, co si o něm myslí okolí, což je paradoxně velmi prospěšné pro okolí a teprve poté to má logický dopad na naši spokojenost se sebou samými ,),)

PlayStationa

Zkus se mrknout tady, je tu pár tipů a rad http://enadvaha.cz/ :)

marci1

Různých rad je asi milión. Hlavní je, než začnete, být v pohodě. Méně jíst, více se hýbat. U mě to tak funguje.

Bedy

Neznáme tvůj věk, neznáme tvou výšku, neznáme tvou váhu, nevím prostě nic, krom toho, že jsi zřejmě holka.

Obecná rada zní – nejez příliš tučná, sladká, slaná a kořeněná jídla (na to se často zapomíná), pij víc neslazených tekutin a hlavně se hýbej.
Nemusíš běhat vytrvalostní běhy – ono často je lepší si dát sprint, než se trápit hodiny běháním. Nepoužívej výtahy či eskalátory, pokud je to možné, používej klasické schody. Nejezdi zbytečně autem/vlakem/au­tobusem/apod., vem si raději kolo nebo jdi pěšky.

pl4toon

Tak nekoukej a začni něco dělat :) Hlavně nevěř reklamaám na zázračné pilulky, nápoje a buhví co ještě. Jediný spolehlivý a zaručený recept jak zhubnout je cvičit a vyvážená, skromná strava.