arygnoc

Nějak jsem se dneska rozradil, už jsem bez nároku odpovídat.

Takže asi až po půlnoci, jen si počkám jak dopadne diskuse o zamotané šnůře od žehličky.

zatím pa.
Doplňuji:
tome, už jsem rozdal 100 odpovědí, tudíž mám pro dnes utrum.

Jen jsem zvědavej, jestli ty svoje můžu doplňovat, ale dojde i na tohle skoušení.

Mám ještě pár palců, jdu je rozdat.

Nejlepší odpověď
hanny 2

To jsem teda ani ve snu netušila,jakou „akademickou debatu“ rozpoutám o šňůře od žehličky!
Arygnoci,gratuluju – 100 rad – to je teda výkon!Je vidět,že na Vysočině prší!Zatím pa,ale po půlnoci už budu asi spinkat.

Další odpovědi
anonym

Hlavne Tome , ze tomu rozumim ja s Hanny. 🙂 Dodiskutujte si to sami a ja uz jdu vazne chrupky . 🙂
Hanny , zitra at vedeme !! Zkontroluji vas. 🙂

  • iv-

tom004

Moc tomu nerozumím,ale ahoj.

anonym

K tomu rozdavani : ja jsem -iv- !!!!! 🙂

arygnoc

už jsem dnes dal 100 édpovědí, nemám nárok dávat další.