Avatar uživatele
l.t

Nej…výrok dětí pro zasmání

čím Vás dítě překvapilo,jeho nej vtipnější,nej­rozumnější ,nejhanlivější vý­rok…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5148 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anetadela1

Moje 5ti letá dcera dodneška nazývá bažanta krocantem. Je toho hodně, ale nepamatuji si to.

Jo už jsem si vzpomněla na jeden nedávnej. Džanička mě nakopla. Byli jsme celá rodina v koupelně. Holky vylezly z vany a manžel se tam chystal. A když ho nahatýho spatřila 2letá dcera, tak ukázala jemu mezi nohy řekla: jé bobek a začala se smát.....
Doplňuji:
No tak dneska se to v koupelně opakovalo s tím, že ta starší, chtěla po taťkovi ručník. On jí ho podal a pak si vzal svůj. A dcera jen tak prohodila: ty ho máš ale malej…já se začala smát a ona chudák nevěděla proč se směju…(asi myslela ručník)

Upravil/a: anetadela1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Všechny dětské bláboly (možná za to nemůže,
asi se takový narodil)tvora,který si dal přezdívku Pasta.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Vicki

Jednou v tramvaji si asi 4letá holčička se zájmem prohlížela nad ní stojícího černocha a pak se zeptala maminky:,,Maminko ten pán je špinavej???,,.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Můj skoro 3 letý syn nedávno koukal na babičku v koupelně jak si dává bahenní masku.Pak za mnou přiběhl a řekl mi že má babička na obličeji omalovánky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Přijela teta a sestřenice se zeptala kdy už konečně odjede.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fortin

BYL oběd. Nikolka řekla:
„To chutná jako opice na hrášku.“
Byl jsem podezřívaný že jsem ji navedl ale tohle není můj slovník, ani tohle slovní spojení by mě nenapadlo. Zkrátka slušně řekla že se to nedá jíst. Opice na hrášku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Když mamka tehdy mého malého bratra pořád nutila správně vyslovovat r.Neustále mu říkala :Péťo,řekni rovno.On se nadechl a řekl :ho.no.Bylo po učení a měl klid.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek