Mell

Nej Kámoška už mě nebere snad vážně..

Ahoj mám nej kámošku která se na netu seznámila s novými kamarádi ale my se známe už od školky a ona ty lidi zná myslím dva roky my se známe víc a jsme moc dobré kamarádky ale ona o nich začala psát jaký jsou ty holky berušky a její celoživotní lásky ale mě to u srdce bolí když to čtu a mrzí mě že i takhle to nepíše o nás a když já po ní chci aby mi něco řekla řekne nwm a tim svím holka to hned napíše..Spíš mě bere za náhradu..:(( Prosím pomocte mi :( Hrozně to bolí :´(
Doplňuji:
Berušinko děkuju ale prostě to nejde pustím si něco v televizi je to veselí ale na mě je to moc happy a prostě pořád jsem u kapesníku ale s nej kámoškou si spolu píšeme ale prostě nevím..

Nejlepší odpověď
Berušinka

Lidé se mění – předpokládám, že i její zájmy se trošku změnily. Teď se seznámila s novými lidmi, se kterými si rozumí – asi více než s tebou – třeba má něco hodně ráda a ty to nemusíš – proto to hledá jinde … nevim, jak bych ti pomohla … je to pro tebe těžké – vím, ale zkus na to nemyslet a taky si zkus najít nějaké nové kamarády nebo se více sblížit s kamarády, které už máš … pořád něco dělej, ať na to nemyslíš …
Doplňuji:
Tak jí zkus říct o svých pocitech – pokud se ti vysměje, tak to už není kamarádka .. pokud si to uvědomí, tak se může zlepšit (k obrazu Tvému =))

Další odpovědi
anonym

Mell , je to pro tebe hodne tezke , ale kamaradky nemuze " vlastnit " , jako nejakou vec. I kdyz pro tebe je ona ta nejlepsi kamaradka , neznamena to , ze i ty jsi , nebo budes navzdy pro ni. I my " dospelaci " prozivame setkavani , seznameni , rozchody i rozvody… ale to k zivotu tak nejak patri. Je lepsi mit vice kamaradek a pritom ani jedna z nich nemusi byt ta nejlepsi. -iv-

olda12

Holka, tyhle problémy bych chtěl mít.. A co takhle si najít jiný záliby, než jen tlachat s kamarádkama a řešit jak moc se zbožnujete. Nevím kolik ti je, ale asi moc ne, ale z
konči s tou sebelítostí a bude ti líp..

AnnMary

Mám to podobné…jsme obě sice už na výšce, myslela jsem, že to bude jako dřív, ale bohužel není…máme jiné kamarády…bohužel to nikdy nebude jako dřív…bohužel (nebo bohudík) stárnem a časy a lidi kolem nás se mění…nejde nic dělat než se s tím smířit…ale vím jak je to hrozné, mě doslova bolí a žárlím na její statusy na FB o jiných kamarádkách…chá­pu tě…