Loreta

Nehty, zacali mi na nich ryhy a i bile fleky .Cim to muze byt?

Na leve ruce to mam dost viditelneji nez na prave.Pritom mam nehty az moc tvrde.Dekuji za rady.Doufam,ze to neni na doktora?Jinak se citim v pohode.
Doplňuji:
Butani-ale mate humor?

Nejlepší odpověď
kropitko

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/na-prste-malicku-se-mi-udelaly-3-bile-mista-nevite-prosim-co-to-je-jak-to-vzniklo-a-jak-tomu-priste-zabranit

Další odpovědi
tom004

Někdy je to jenom nedostatek vitaminu D.

Berušinka

Já to mám taky – už odmalička. Pořád se neví, co to způsobuje. Nedostatek nějakého vitamínu to asi není.

Verule

Bílé fleky nasvědčují tomu, že máte nedostatek vápníku. Zkuste začít jíst mléčné výrobky a pít mléko. Snad to zmizí.

DDarent

pokud to máte náhle tak to může být otrava ze stravy.

Bičiště

Tak to je vážné! Myslím, že už tu mezi námi dlouho nebudete.Tady už doktor nepomůže.I Butani to má dost tvrdé, ale ten si poradí. Sbohem

elektrikář

Někdy pomůže používat nějaké vitamíny. Občas si nehty promazat olejem nebo krémem. Nejlepší je poradit se z lékařem.

simonka

Mé sestře se to udělalo také a byla na kožním, dostala mast a je to určitý druh plísně.