Co pomůže na naraženou pánev po pádu?

Spadl jsem z 2m zdi na záda, schytala to pánev. Jsem šel včera z flámu domů a vzal to zkratkou a to se mi stalo pekelným. Nemůžu ani chodit, připadám si jak důchodce. Co na to pomůže? Dá se to rozchodit nějak a nebo jiná metoda?

Odpovědi
Pájo

Hlavně se běžte ukázat doktorovi, jestli tam nemáte něco zlomeného. Člověk je sice „pod vlivem“ vláčnější a leccos se štěstím zvládne nezraněný, ale abyste měl jistotu.

Jinak si pořiďte v lékárně nějaký gel nebo mast proti bolesti (a zánětu)… chladivé nebo hřejivé, podle toho, zda cítíte v naraženém místě horkost nebo ne. Pokud to hodně bolí, ať Vám doktor předepíše i nějaké tablety tišící bolest.

Asi to teď bude chtít spíše klid, než nějaké překotné rozcvičování.