Twajky

Nefunknčí blog na blog.cz!

Zdravím, založil jsem si na stránce blog.cz vlastní blog a musím říci, že jsem s ním zatím nespokojen. Pokud chci smazat rubriku, napíše mi to, že rubrika byla úspěšně smazána, ale ve skutečnosti na blogu pořád je a neraguje. I když se odhlásím a přihlásím – pořád je to stejné. To samé s anketou, vymažu položku v menu Archiv a přidám tam položku Anketa – stránka opět nereaguje – Archiv je stále na blogu a Anketa nikde. Můžete mi to prosím někdo vysvětlit, jestli je chyba na mé straně, nebo mají nějaké potíže na blog.cz?
Doplňuji:
DOPLŇUJI: Děkuji za odpovědi, asi je chyba u nich na serveru :)

Odpovědi
www

Chyba je především v tom, že se neptáš na jejich podpoře, ale zde 😁
Zkus to, je to zkušenost pro příště.
Doplňuji:
Každé stránky (server) mají k tomu účelu technickou podporu na vyřešení podobných problémů !

Coliffe

To se mi ještě nestalo, tudíž neposloužím… Bloguji už 2,5 roku, ale takovýto problém ještě nenastal. Možná se blog.cz udržuje nebo něco takového, co vím, jediné co se stalo zatím na blogu bylo to, že se neukazovala návštěvnost, tedy spíše ukazovala ale byla na 0.
Zkus napsat na podporu ;)

Dorka

No tvoja chyba je len to, že si sa zaregistroval v zlom čase :) Na tomto serveri som už cez tuším tri roky s väčšími prestávkami, ale doteraz nikdy nerobilo to čo posledné ťýždne. T.j. miznúce komentáre, články kt. nejde uverejniť, neschopnosť čokoľvek v administrácii nastaviť a i. Už niekoľko blogerov to spomenulo na srdci blogu. Viď. komentáre k tomuto článku:
http://blog.blog­.cz/1312/otaz­ky-a-odpovedi-o-blog-cz#komentare
V tomto prípade len dve veci môžeme robiť. Buď trpezlivo čakať až to prehrmí, ak vôbec alebo zdúchnuť ku konkurencii. I keď inde také možnosti ako na blog.cz mať nebudeme. :)
Doplňuji:
Apropo Coliffe, ja som už posielala mail do rubriky Odpovedáme a do teraz čakám, čo sa bude diať ;)