Ella

Nefunkční YouTube, nevíte kde by mohla být chyba?

Dobrý den,
už třetím dnem mi nefungují videa na YouTube. Stránka se zobrazuje normálně, náhledy videí taky, ale když video spustím, tak jen načítá a načítá a načítá a za pár minut začne obraz zrnit a objeví se hláška: Omlouváme se, došlo k chybě, zkuste to později.

Začalo to z ničeho nic, ráno jsem ještě koukala a večer tohle… nevíte co by v tom mohl být za problém? Nestalo se vám to taky? Nebo – dá se napsat na nějakou YT podporu?

Odpovědi
lolll

taky mi nefunguje

Lenča59

třeba nemáš místo na virtuální paměti