tobiasami

nefunkční touochpad při nabíjení

mám neoriginální adapter k samsung series 5 chromebook 550.Podle popisu je ve všem shodná jako originál.Když ji zapojím k nabíjeni přestane mi fungovat touchpad.Mám ještě jednu neoriginální a ta to nedělá.Nevíte proč tomu je tak?Může poškodit chromebook?

Odpovědi
Dochy

Mám problémy při nabíjení dotykového telefonu. Při nabíjení z některých zdrojů dotykáč blbne. Předpokládám, že zdroj je zdrojem rušivých frekvencí. Poškození tabletu nelze vyloučit, ale nevím, nakolik je pravděpodobné.
V každém případě je pravděpodobné, že některé z těch zařízení (nabíječka nebo tablet) nesplňuje požadavky na elektromagnetickou kompatibilitu, což znamená (pokud by to byla typová závada a ne jen vadný kus) že zařízení jako takové nesmí být prodáváno v EU.
Doplňuji:
A doporučuji reklamovat, pokud je to možné…