Bobra

Nefunkční The Sims 3

Nedávno jsem se pokoušela stahovat dodatek do The Sims 3 (Vím, není správné něco takového dělat ale zvědavost mi nedala a tak sem chtěla zkusit, jestli to opravdu půjde :) ) Byl to dodatek Obludarium a vše sem dělala podle tohoto návodu : http://www.you­tube.com/watch?v=ZQri5to­64Pw&feature=re­lated . Všechno probíhalo v pořádku ale najednou sem zjistila, že mi hra spustit nejde – Nejen Obludarium ale hra celková…Co mám dělat? :)

Odpovědi
BANAN93

asi bych si v nějaká slžce našel uložené hry dal si je někam stranou a smazal nainstaloval znovu a vložil to zpět
Doplňuji:
nějaké složce

vojta@super

S tímhle bych se na internetu radši nesvěřoval!! Vojtěch – komunitní koordiántor pro The Sims.