Nefunkční přihlášení na e-mail u SEZNAMU pouze na jednom PC

Prosím o pomoc, na jednom PC v domácnosti mi nefunguje přihlášení na mail(vůbec žádný od Seznamu. Udělal jsem, jak se všude píše, kompletní vyčištění PC a prohlížečů(cache, cookies) - nefunguje mi to ani v jednom prohlížeči. Snažil jsem se mnoha způsoby přihlásit, ale pokaždé to skončí u "Hned to bude" a můžu čekat i půl hodiny. Prosím o pomoc, jak se z této situace dostat, jelikož mi zůstává pouze tento PC doma a e-mail potřebuji pro svou každodenní práci.
Děkuji předem za jakoukoliv pomoc.

Odpovědi:

Stříbrný

Zkusil bych to pod jinym uzivatelskym uctem na tom samem pocitaci. A pokud to ani potom nepujde... reinstalace pocitace.

Stříbrný

Nepíšeš, o který prohlížeč se jedná. U Internet Exploreru (MSIE) je to složité. U ostatních, které se musí do PC doinstalovat, je to jednoduché: Odinstalovat (ale pozor: kompletně, tedy i se smazáním profilů a ostatních věcí, to se musí provést ručně, to obyčejný odinstalátor neumí). A zase nainstalovat. Druhá možnost je použít jiný prohlížeč. To je rychlé řešení i v případě, že používáš onen MSIE. Pokud to budeš kompletně odinstalovávat, tak si nezapomeň ze všeho nejdříve zazálohovat záložky/oblíbené/boookmarks.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.