DusanOrlik

Nefunkční Google Play, co s tím?

Zdravim,
Koupil jsem si novy mobil a mam problem s Google Play, kde mi to pise „Zadne pripojeni“, pritom normalne pres wifi nebo pres data internet v mobilu (pres prohlizec) to normalne funguje. Jenom ta appka Google Play nefunguje a vubec nevim, co s tim. Tenhle problem se mi stal poprve. Prosim poradte. Predem diky
4.6.2015: EDIT: nic nejde, hledám pomoc i přes Youtube, ale nepomáhá nic. Že by nakonec ta reklamace? :( to snad ne…

Odpovědi
iceT

Něco obdobného se mi stalo s tabletem,zkus si pročíst odpovědi na mou otázku,snad budeš úspěšnější,my jsme to vyřešili výměnou zařízení.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/poradite-jak-na-to
Doplňuji:
my se napřed dohodli na přehrání OS,jednalo se o Google android 4.1 jelly bean,nakonec technik přehodnotil,že to předěláva nebude,že si to vyreklamují sami a zařízení jsme vyměnili.

DusanOrlik

Prostě to nejde..hledám všude a nic