rysekl

Nefunkční firmware od OpenWRT na TL-WR1043ND

Pokusil jsem se nahrát firmware OpenWrt a vše šlo podle plánu,ale po restartu už nefungoval, zatím se mi oživit nepovedl – nemá někdo zkušenost? Rozsvítí se power a to je tak vše, při připojená bliká LAN port na kterém jsem, ale připojit se do něho nejde. Doplňuji, že router není možno pomocí tlačítka reset obnovit do továrního nastavení a kontrolka SYS na začátku pouze na setinu blikne!

Odpovědi
autacek

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nahrani-firmware-openwrt-do-tl-wr1043nd-nefunkcni-modem