rady74

Nefunkční dvd mechanika – co s tím?

Když vložím orig. cd s hrou,ukáže se mi,jestli chci naformátovat prázdný disk.Prosím o radu

Odpovědi
sobol

Naformátovat CD? To snad ani windows neumí. Možnáb zkusit čistící cd, nebo rozebrat mechaniku a tampónkem s ironem (ale nejlépe lihem) přeleštit čočku.

GangstaHelper

Možná že mechanika CD nepodporuje a špatně jej detekuje. Vypadá to spíš jako byste měl mechaniku špatně nainstalovanou a PC ji chápal jako odlišný hardware.

Babská rada na závěr: Foukněte do otevřené mechaniky (fakt silně). Pozor, abyste tam i nenaplival. Tato metoda je docela účinná a rychlá. Dělá se obvykle i za provozu PC.