hanule27

nefunguje telefon

na telefonu sonny ericsson k750i me to porad hlasi probiha hledani a nefungujou tlacitka.Nevi nekdo co to muze byt?dik za odpoved
Doplňuji:
p.s.kdyz tam dam jinou simku a pta se me to na pin tak muzu normalne psat,ale potom jakmile se telefon otevre,tlacitka opet nefunguji.tak co s tim sakra je?

Nejlepší odpověď
beer

Bejval to jeden z nejlepších, ještě ho mám funkční v šuplíku ))
Vytáhni na několik vteřin baterii, většinou to pomůže.
Doplňuji:
Pokud to nepomůže, stáhni si do počítače Sony PC Companion a znovu nahraj firmware. Nejdříve je ale potřeba ve stejném programu zálohovat obsah mobilu (záloha karty není nutná). Je to česky a návod včetně odkazu ke stažení je zde:
http://mobile­net.cz/clanky/na­vod-jak-aktualizovat-software-u-telefonu-sony-ericsson-7701