alesek73

Nefunguje my integrovana graficka karta po přeinstalovani w-xp prosim o pomoc ! děkuji

Nejlepší odpověď
Hlada

Chybí ovladač. Aktuální ovladače se dají stáhnout na stránkách výrobce desky. Pro nezkušeného to ale může být trochu problém. Pro zprovoznění stačí použít ovladače z přiloženého CD.

Další odpovědi
anonym

pravděpodobně chybí nějaké knihovny (ovladače) ke graf. kartě. Zkusit Nastavení – ovládací panely – přidat hardware. Mít vloženou instalačku WXP v mechanice. Najít ovladače z CD nebo potom na netu, stáhnout od výrobce graf. karty.

alesek73

Díky ale nemam cd od karty pc sem koupil jen tak bez ničeho a bez systemu . Integrovaná ATI Radeon X300 s až 128 MB a žadny ovladač na nu nemužu na internetu najit !