lenka.seda

Nefunguje mi zvuk u počítače, a máme zabudované reproduktrory v PC.. Prosím poraďte co s tím?

Odpovědi
anonym

Zabudované repro v PC, co to je za počítač? V PC bývá většinou zabudovaný systémový reproduktor a je třeba si dokoupit repro.
Jestli zvuk takto fungoval, tak pak se mrkni na zvukové zařízení, jestli není stáhlá hlasitost, či není zvuk úplně vyplý, nebo jestli není přiřazeno nepřipojené výchozí rařízení.

anonym

Jedině zkusit stáhnout aktuální ovladače podle výrobce zvukové karty, jinak to nevidím.

divine

zřejmě jste myslela reproduktory zabudované v monitoru … ?

nicméně – zkontrolovat nastavení zvuku v ovládacích panelech a pokud tam nic nenajdete, tak přeinstalovat ovladače zvukové karty.