Micha Ela

Nefunguje mi zvuk u notebooku i přesto, že je normálně zaplý, neví si s tím někdo rady prosím?

Doplňuji:
Není ani černý, ani bílý, ale fialový :DDD Né, dělám si srandu je to acer V5–431–10072G50Mauu

Nejlepší odpověď
anonym

Jen doplním, co už napsal Badisko – pokud chceš pomoci, potřebujeme ještě vědět, jaký používáš operační systém – a – opět nestačí, že Windows – je potřeba vědět i jestli WinXP, Win7, Win8 (a ideálně, zda 32 nebo 64 bit) – to zjistíš,když klikneš na Tento počítač (Počítač) pravým, zvolíš Vlastnosti, záložka Obecné.
Také bys mohl/a napsat, co ´předcházelo´ nefunkčnosti – nějaká od/instalace apod.
___
Případně zkontroluj nastavení hlasitosti – zda nemáš jen zvuk ztlumený (vypnutý).
Doplňuji:
Tady – http://www.acer­.cz/ac/cs/CZ/con­tent/support – zadej SN toho notesu a nebo si je nech autodetekovat a web ti nabídne stažení ovladačů. Stáhni si ovladač zvukovky a nainstaluj jej.
Pak by to mělo fungovat.
😉

Další odpovědi
badisko

Stahni si ovladac zvukove karty ze stranek ..vyrobne notebooku z znova ho nainstaluj …
Doplňuji:
A nebo nam rekni co mas za notebook..a my ti ovladac najdeme …
Ale beda ti ..esli nam reknes ze ceny ..Bily nebo placaty …
potrebujeme vedet vic …tak treba ..HP Pavilion V9000 ..nebo Toshiba satelitte A10 .. mas to napsano zespoda na notebooku …
:D

kablik

přátelé, co když to má v záruce? tak napřed snad servis a ne hned šroubovák…

anonym

Nemá na boku kolečko? Zesílení/ztlumení zvuku. Některé to mají a omylem může být ztišen zvuk.

Hamon

Jak jste přišli na to, že je problém s ovladačem? Doporučovat přeinstalaci ovladačů jen na „nejde mi zvuk“ je docela odvážné. A pro uživatele i nezanedbatelně riskantní.

badisko

no vzdy muze vratit zmneny …prosim co napadlo tebe ?… podel se snami …

badisko

A ten OS ..jak psal mowla ? mas tam linux ?..nebo Windows ..a fakt on je fijalovej…:D to je ulet …:D

Micha Ela

A mám Win8 64 bit

badisko

http://global-download.acer­.com/GDFiles/Dri­ver/Audio/Audi­o_Realtek_6.0­.1.6690_W8x64_­A.zip?acerid=63484392­3696599520&Step1=UL­TRA-THIN&Step2=AS­PIRE&Step3=AS­PIRE%20V5-431&OS=8P1&LC­=cs&BC=ACER&SC=E­MEA_7 tak to je toto …a tuhle stranku si uloz … zde jsou tve ovladace … http://www.acer­.cz/ac/cs/CZ/con­tent/drivers

badisko

je to .toto ⇒ Audio Realtek Audio Driver