iaacek99

Nefunguje mi v minecraftu chat!!! :(

ahojky, včera jsem se chtěla přihlásit na nové verzi 1.4.2 na server, ale když jsem zmáčkla klávesnici T, abych napsala heslo, nic se nestalo. nemůžu psát do chatu a tudíž se ani přihlásit. Několikrát jsem minecraft force Updatela ale nic. když sem potom zkoušela psát v singlu příkazy, také mi to nešlo. nevím co mám dělat :(((((

Odpovědi
www

Podobné otázky se zde řešily již mnohokrát, viz zdroj:

Zdroj: www.odpovedi.cz/se­arch?q=minecraf­t%20f%C3%B3rum

kristyjar13

Zkus se podívat do nastavení- často bývá inventář pod písmenem I.

vivatis

Vepište odpověď…Zkus nastavení třeba máš jen chat vyplej a přihlašuješ se v launcheru na serveru už ne ;)