SteimlX

Nefunguje mi USB?

Přestalo mi funguvat jak přední tak zadní USB, myš do nich zapojená, ale svítí. hardware usb je nekonfliktníbez vykřičníků.
service pack 3 na xp.
problém je akorát se sběrnicí na zvuk. zvukovku realtek mi to našlo v pořádku, ale mám nový tower a ten má vepředu hd audio výstup, který i když v biosu vypnu, tak mi ho windows najde(pětkrát) jako chybně fungující a nedaří se mi to instalovat. projel jsem spoustu fór a vyzkoušel veškeré rady krom odmazání usb driverů původních, poněvadž nevím jak se to dělá…

Nejlepší odpověď
Bedy

No pokud to přestalo náhle pracovat, tak pro méně zkušeného uživatele je nejlepší volba provést Obnovení systému na čas, kdy to šlo bez problémů.
Najdete to v Start-Programy-Příslušenství-Systémové nástroje.

Jinak upozorňuji, že 8.4.2014 defi­nitivně končí podpora Windows XP – to znamená, že Microsoft nebude vydávat aktualizace pro tento systém a to v praxi znamená, že systém bude mnohem zranitelnější vůči virům apod. Dnes řada výrobců už Windows XP nepodporuje z důvodu jeho zastaralosti, že některé technologie nepodporuje.

Proto důrazně doporučuji vážně zvážit upgrade na vyšší verzi Windows, ideálně asi Windows 7, ikdyž Windows 8 není špatná volba. I Windows Vista po vydání Service Packu 2 je použitelný systém a mě osobně se s ním dobře pracuje.
Klidně mi můžete napsat do vnitřní pošty, kde Vám můžu napsat víc,