N. a D.

Nefunguje mi toplist na webu

Na web jsem si dala toplist a nějak mi neukazuje návštěvnost, i když vidím, že web lidé navštěvují (komentáře, hlasování v anketách…). Čím to je a jak to mohu spravit?

Odpovědi
McArthur

A zobrazuje se Ti ikonka TopListu na webu? Pokud ne, je dobré, aby se zobrazovala.

Druhou možností je, že jsi při registraci svého webu na TopListu udělala překlep v adrese. V takovém případě si udělej novou registraci se správnou adresou Tvého webu.