Nefunguje mi Facebook, po kliknutí na „přátelé“ nebo „zprávy“ se zobrazí prázdná strana

Zaregistrovala jsem se na Facebook,vše fungovalo,přidala jsem si tam několik přátel, vše ok. Pak ze dne na den mi přestal FB fungovat.Přihlásím se,zobrazí se moje hlavní stránka,ale po kliknutí na jakýkoli odkaz v horní liště(zprávy,přá­telé,nastavení…) objeví se mi prázdná strana, ve spodním levém rohu se napíše „hotovo“ a počítač už dál nic nenačte.Co jsem kde pokazila?Prosím, poraďte

Odpovědi
noname

Mě také dnes přestal fungovat facebook.Děje se mi přesně to stejné,jak popisujete.Jsem zvědavá ,zda nám někdo dokáže pomoci.