Elvika

Proč nefunguje bezdrátová myš?

Dobrý den, mamka dostala počítačovou myš, ale nedaří se nám ji na počítači zprovoznit. Zkoušeli jsme vyměnit baterky, zkoušeli jsme myš na jiném počítači, kde funguje. Chtěla bych se zeptat, v čem by to mohlo být. /Myš nemá vespod tlačítko on-off/ … Jedná se o typ: Connect IT bezdrátová laserová myš WM2200 zlatá

Vím, že už se to tu řešilo, snažila jsem se to pročíst, ale u těch témat, co jsem si všimla byl pravděpodobně problém trochu jinde. Nevíte, v čem by to mohlo být?

Odpovědi
gecco

Zkus jiný USB port (případně si jiným zařízením ověř, že port funguje).

anonym

Se něco porouchalo,zkus zapojit jinou myš a uvidíš.