Anonymka239

Nedostatek místa v úložišti ?

Nemuzu si stahovat zadne aplikace, mam jich jen opravdu malo a ani ty nemuzu aktualizovat. Pise mi to:„Chyba – V externim ulozisti neni dost mista.“ Jak u stahovani, tak i u aktualizovani. Obcas mi taky spadne internet..take kvuli mistu. Asi pred pul rokem jsem dala mobil do opravny (kvuli nabijecce…nesou­viselo to s nedostatkem mista) a mela jsem tam i 1GB simiky…ted tam mam z her jenom stary, neaktualizovany subway… Prosim, poradte, co s tim. A komentare typu „uvolni si misto“ nebo „smaz nejaky aplikace“ si prosim nechte..protoze ja uz nemam co smazat, mam tam opravdu jen to nejzakladnejsi…

Odpovědi
brillant

https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=Ne­dostatek+m%C3%AD­sta+v+%C3%BAlo%C5%BE­i%C5%A1ti&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Nedostatek%20mís­ta%20v%20úložiš­ti

Human

Kup si microSD kartu a presun tam nejake aplikacie. Btw. chybu ‚Nedostatok miesta‘ to casto pise, aj ked tam este nejake miesto je.

David Frýdel

Tento problém jsem měl taky. Tato hláška se ukazuje i při aktualizaci kdy aplikace potřebuje třeba jen pár bajtů. Problém ale není v nedostatku místa ale v aplikaci Facebook (ne messenger), která si (nevím jak a proč) zřejmě místo blokuje. Aplikaci Facebook stačilo odinstalovat a najednou šlo vše aktualizovat a stahovat bez problému. Možná to u někoho můžou dělat jiné aplikace netuším, ale určitě bych začal smáznutím Facebooku, pokud by to nepomohlo tak bych zkoušel jiné aplikace. Nevím zda se problém opakuje při opětové instalaci. Zpět jsem Facebook nestahoval, nijak ho nepotřebuji.