Toruk

Nedoručený mail

Když si jeden uživatel přes maily píše s druhým, vymění si několik mailů… a pak najednou přijde systémová zpráva, že poslední mail nemohl být doručen- tuším tam stálo, že adresát neexistuje… neznamená to náhodou, že ten druhý zablokoval poštu od toho prvního?? Díky

Nejlepší odpověď
lejla37

Ano, buď vás mohl zablokoat, nebo má plný e-mail, protože v případě, kdy je plný mejl,tuším,že se tam taky objeví že adresát neexistuje

Další odpovědi
mojitek

Taky bych rekl,ze ten dotycny ma plnou mailovou schranku.Ale v nastaveni se to da napravit.Napiste mu,nebo ji pro jistotu smsku,protoze o tom asi nevi

GangstaHelper

Samozřejmě záleží na službě, jakou užívá, ale já jsem se setkal jen s hláškou, „space quota exceeded (18980074 of 10485760 bytes)“, čili překročení kvót schránky.

Pokud Vás bude mít uživatel v ignoraci, určitě nebude server tak hloupý, aby na to reagoval chybovou hláškou.

Poraďte adresátovi, aby se informoval ohledně této technické závady u podpory služby.