Lurtz.k

Chci se zeptat zda mi někdy příjdou sms, které mi byly odeslány?

Dobrý den, chci se zeptat zda mi někdy příjdou sms, které mi byly odeslány. Situace je taková že jsem byl 12 dní bez svého mobilu. Zhruba v 6. dnu jsem poslal 2 sms z cizího mobilu. Již mám simku ve svém mobilu a dozvěděl jsem se, že mi byla poslána minimálně 1 sms. Ale stále mi nepřišla. Dá se s tím něco dělat ?

Díky za odpověď

Odpovědi
zzzzz

U SMSky se nastavuje doba platnosti, to předtím, než ji odešleš si to v mobilu můžeš nastavit, pokud je tam nastavená třeba jen platnost 24hod a ty do té doby nezapneš mobil, tak ti nepřijde:-((

Taky mi kdysi pár zpráv nepřišlo a operátor mi to takhle vysvětli:-)))

led

zzzzz, vysvetlite, prosím, mobilnému nemehlu, ako sa nastavuje doba platnosti sms. to zírám!! Ale už sa mi stalo, že kolega ma pozýval na kávu sms a tá mi došla až o 3 dni, práve keď sme pili kávu :) to je tá „doba platnosti“.
PS. telefon nebol vypnutý celú dobu…

anonym

Ano, jde to, možnosti jsou 24 hodin, dny, týden nebo co nejdelší. Měl by to zvládat každý chytrý mobil.

Dochy

u některých telefonů je to nromálně nastavitelné v menu (někde poblíž nastavení SMS centra). Nakolik se tím parametrem pak řídí síť netuším.