tazalka

Nedokončené vzdělání v životopise

Mám za sebou všechny semestry VŠ, ale bez státní zkoušky. Mám v životopise školu uvádět nebo ne?
Jde mi o to, že když se podívají do životopisu a uvidí, že jsem 2 roky nepracovala (šlo o navazující mgr studium), budou se možná ptát proč ta mezera nebo jim to přijde přinejmenším divné? A já přitom studovala, jen nemám papír o státnicích…
Nevíte, nebo jak byste postupovali vy?
U ukončených Bc. mám uvedenou školu, obor, rozmezí let studia a Ukončeno státní závěrečnou zkouškou s titulem Bc. U neukončených Mgr. bych Ukončeno atd. vynechala…

Nejlepší odpověď
Lucijej

To nedokončené studium tak uveď a připoj datum plánovaných státnic, jestli se k nim chystáš.

Další odpovědi
Michal Kole

Napsal bych za název školy a oboru slůvko nedokončeno.

I když z toho nemáte zkoušku, tak to neznamená, že nic neumíte.

Některým zaměstnavatelům to bude jedno a někteří aby Vás přijali tak budou chtít, aby jste si udělal(a), zkoušku.

Myslím,že i do nějakých formulářů pro stát se uvádí i nedokončené vzdělávání.

arygnoc

uvést.

dnes by mezera v cv neměla vadit.

prostě jste coural/a po světě, co koho po tom?

lexx

no nevím kolik je Vám let a jaký obor vystudovala, ale mně na pracáku přímo řekli: pane, nesmíte v CV přiznat VŠ a praxí, to Vás diskvalifikuje hned, to je kotraproduktívní. tvařte se nechápavě a pologramotně, uveďte nedokončené zákl.vzdělání, potom máte na trhu práce větší šanci. taková je to doba, vysokoškoláka (ani SŠ) nikdo nepřijme, nechce. bojí se či co ?