mortifera

nedobrovolný potrat

dobrý den, chtěla bych se zeptat (vím, že je to bolestivé téma), ale prosím o radu – jak dlouho probíhá potrat (nedobrovolný). Jak dlouho zůstanu v nemocnici? Nebo jak to probíhá? Děkuji moc!
Doplňuji:
jedná se o zdravotní důvody

Nejlepší odpověď
beer

Moc nerozumím, potrat přece podstupuješ v nemocnici dobrovolně..roz­hodneš se pro interupci a úpně nakonec jdeš do nakonec do špitálu.
Více ifo zde:
http://www.na­seinfo.cz/clan­ky/zdravi-a-pece/sexuologie-urologie/anti­koncepce/inte­rupce/interrup­ce-jak-probiha-zakrok

Další odpovědi
anonym

ad beer, zapomínáš na zdravotní indikace (pak to není na přání matky, ale doporučení lékaře, což je obsaženo i v taxativních úhradách zdravotních pojišťoven)

  • viz 12 druhů příčin ve zdroji:

Zdroj: http://www.ba­byweb.cz/umele-preruseni-tehotenstvi-ze-zdravotnich-duvodu

marci1

Máte asi na mysli potrat ze zdravotních důvodů. Je to opravdu bolestivé téma.Zákrok trvá chvíli, asi tak 15 minut a v nemocnici asi taky nezůstanete dlouho ( podle Vašeho momentálního stavu ), jen nejnutnější dobu.Nemusíte mít obavy z délky hospitalizace, z důvodu platby zdravotní pojišťovnou.

Dochy

V našich končinách by k žádnému nedobrovolnému potrtu nemělo dojít.
Doplňuji:
Díky za doplnění. „Nedobrovolný“ je trochu nešťastný termín, teď už to dává smysl.

anonym

HugoCharles ty seš ale hulvát sprostej, jak si tohle můžeš vůbec dovolit? Takovou sprosťárnu sis teda mohl odpustit, tohle přesahuje všechny meze!!!

anonym

Neboj, už má nahlášen příspěvek, jako vulgární a závadný.
Na jiným webu by mu už rovnou zablokovali přístup.

anonym

děkuju, to je nehorázná sprosťárna, jak jen může být někdo tak hrozně zlý?