Ančikk

Nedioptrické barevné čočky

Dobrý den, ráda bych si takovéto čočky pořídila, nevím ale, jestli je mám schánět na internetu nebo raději zajít do kamenného obchodu. Jinak máte s nimi někdo zkušenost? Každá rada i připomínka mi pomůže. Děkuju :)

Nejlepší odpověď
Natty*

Shánějte je raději v optikách. Tam se můžete spolehnout na maximální kvalitu a navíc je budete vidět „naživo“, to je podle mého u takových záležitostí lepší. Ve většině optik mají širokou škálu barev-od azurové přes oříškovou do bílé nebo fialové… Je tam opravdu hodně možností a navíc Vám v některých optikách nechají čočku vyzkoušet zdarma a Vy se pak můžete rozhodnout do jaké barvy půjdete a objednáte/koupíte si je.. :) Můžu vřele doporučit, také jsem používala

Další odpovědi
pusinka50

Taky záleží na výrobci, některé čočky ti můžou vadit v očích a tlačit. Já od Fokusu nemohla nosit ani jedny z jejich čoček, tlačily mě nebo se snadno trhaly. Taky zvaž, že tě to bude stát peníze i za roztok, můžu doporučit Zero-seven Refreshing z www.kontakto.cz, je výborný a levný, 360 ml za 199 Kč a 500 ml jen za 249 Kč, posílají k němu zdarma pouzdro a nemusíš čočky mechanicky čistit, stačí je polít roztokem, což zabraňuje mechanickému protrhnutí čočky. U všech ostatních roztoků je třeba promnout čočky a ty se pak právě snadno protrhnou. V optikách mají jen některé typy čoček od jen některých výrobců. jak píše Natty, najdi si optiku, kde ti dají zdarma různé čočky vyzkoušet. Když ti od nich čočky nebudou „sedět“, vystřídej víc optik protože jestli máš citlivější oči, musela bys hledat a platit, až bys našla čočky, které ti sednou bez problémů. Až si budeš jistá typem čoček, můžeš je objednávat z internetu, jsou tam levnější.

katasku

Barevné nedioptrické čočky klidně můžeš koupit na internetu. Jestli máš oči v pořádku tak nemůžeš nic zkazit. Ideální řešení je zvolit shop (jsou levnější vždycky) s kamennou prodejnou, kde ti i poradí s aplikací. Já kupuju diptrické barevky, ale taky na netu – na Kup-cocky.cz. Mají i nediooptrické:-)

Zdroj: http://www.kup-cocky.cz/barevne-cocky/barevne-cocky-nedioptricke/c-934/