Emms

Nedávno jsme dostali koťátko,ale začala jsem ji mít strašně ráda,dokonce ji miluji víc než svého kluka, je to normální?

Prosím poraďte mi…Jsem z toho celá nesvá.

Nejlepší odpověď
anonym

pokud tě fyzicky nepřitahuje, tak budete nadmíru spřízněné duše a padnete skvěle k sobě ;D za toto můžeš být jen ráda

Další odpovědi
Ljůca

Emms..To je úplně normální. Roztomilý kukuč malého koťátka přemiluje všechny. Třeba po měsíci, až si zvykneš, že to kotě máte, se vše vrátí do starých kolejí. :) Hodně štěstí ;)