Pokročilý

Nedávno jsem zjistila, že bych měla nosit brýle (mám 1 dioptrii na obou očích). Jaké optiky mi můžete doporučit?

Vůbec se v nich nevyznám, nikdy jsem jejich služeb nevyužívala... Nejlépe okolí HK a LBC. S jakými optikami máte dobré, ale naopak i špatné zkušenosti? Děkuju

Odpovědi:

Stříbrný

Nabídky různých optik se moc neliší. Během roku mají různé akce, reklamy jsou i v radiu a v TV, takže můžeš pořídit za poloviční cenu skla i obroučky, pakliže si u nich necháš zhotovit celé brýle. Optik je víc: Optika, Fokus, Grand Optical, Gellent optika, Eiffel optik.
Není třeba mezi nimi dělat rozdíly, každá se snaží prodat, všude jsou ochotné prodavačky a poměrně pestrý výběr obrouček i skel.
Najdi si na internetu ty nejbližší a na internetu také mrkni, jestli zrovna některá nemá akci, před Vánoci je to běžné, anebo pár týdnů vydrž a sleduj to.
Doplňuji:
Na doporučení očního lékaře dostaneš nějakou menší slevu na skla i obroučky, asi 200 Kč. Doporučení má platnost 1 měsíc.

Já jsem zatím špatné zkušenosti s optikami neměla. V okolí HK nakupuji brýle v Rychnově nad Kněžnou a jsem spokojená se službami optiky INEKOOPTIK u náměstí. :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý led 109

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.