bolak

Nedalo by se mrznutí vody v led nějak využít k získávání energie?

Když voda v zimě mrzne a nabírá na objemu, tzn. že dokáže vyvinout pouhou změnou teploty která se děje každý rok obrovskou sílu, nedala by se tahle síla „roztahování se“ (vody-ledu) do okolí nějak využít k získání energie?

Odpovědi
anonym

Nechte si to patentovat!Takový mocný objev, toby byla škoda se o váš logický vynález nepodělit s výzkumným ústavem NASA…

bolak

Pumík: vždyť já pracuju pro NASA, ale externě (občas si chatujeme)

anonym

??…reklama, spam, obtěžující příspěvek.