tomovka

něco z HoNu – je Devourer dobrý i pro noobky?

hraju HoN a sem ve stadiu neco jako pokrocila noobka – tvz. nejsem noobka ale nejsem zase super hrac… mam nasetreno 250 silver a premyslim o koupi devourera a hledam nejakou pomoc…

Nejlepší odpověď
Pájo

250 silver vyměň za 150 gold a kup si voyegera…!!! málo jetého …bude to rodina chrysler, jasná volba :D

tomovka promiň, je to samozřejmě jen humor, tou hrou jsem nepolíben a tudíž lama…