Gami.Pet

Něco trošku nechápu na twitteru.

Dobrý den :) Na twitru nechápu když je třeba v USA 10am a u nás třeba 11pm a tam je napsané že příspěvek ze strany USA byl odeslán před 6h jak to myslí před 6hodinami u nás nebo u nich jsem z toho zmatená.
Děkuji.

Odpovědi
anonym

…„před 6h“… je před šesti hodinami u nás i u nich, je to časový interval, nikoli určení hodiny vrámci dne.
Takže v tomto konkrétním případě američan ví, že příspěvek někdo poslal v 04:00 tamního času a ty bys měla, vědět, že našeho času to bylo 17:00.