terry

Něco pro zlepšení nálady :).

http://www.no­vinky.cz/cesto­vani/254977-nejgrotesknejsi-stiznosti-turistu-zakazat-siestu-a-v-indii-pokrmy-na-kari.html

Nejlepší odpověď
roxy52

Dobrý.U nás na hotelu jsme měli v knize napsáno,že paní servírka má dlouhou sukni a když projde kolem jejich stolu,tak jim stydne jídlo.

Další odpovědi
anonym

Zvláště pikantní je ta stížnost na těhotenství v jednolůžkovém pokoji.
Ovšem při absurditě amerických soudů v kauzách na odškodnění, bych se ani moc nedivil, kdyby rozsudek zněl – že hotel bude platit alimenty do dospělosti počatého dítěte z titulu zavinění hotelu.

venkovan

Dobré. Připomnělo mi to jednoho zloděje aut. Když ukradené auto rozbil o stromy, protože dostal smyk, nařknul majitele vozu, že je tím on vinen, protože neměl nové pneumatiky.

hanulka11

fakt jsem se tím včera pobavila – písek je moc žlutý a voda moc modrá…tak říkala jedna klientka loni u moře