georgia

Něco pro zdraví-ovoce zelenina

Co je zdravější-jíst sušené ovoce,nebo v syrovém stavu.A zelenina?

Nejlepší odpověď
Zuzik

Určitě je o hodně zdravější syrové než suché, protože když ho usušíš hodně vitamínů se vypaří. to samé je i u zeleniny.

Další odpovědi
mojitek

Susene ovoce+zelenina je o nicem,ale popravde receno toto same v syrovem stavu taky za moc nestoji,jestlize jste to koupila v supermarketu,ob­chode,atd.Nazor­ny priklad :privonte si treba k rajceti od nekoho ze zahradky a pak ke koupenemu z obchodu- rozdil rozhodne poznate…

panenka

je zdravější jíst v syrovém stavu protože to má více vitamínů jak sušená.a to platí i pro zeleninu