annas

Něco pro pobavení.

Na papežském koncilu si vzal slovo jeden z kardinálů a říká:
„Drazí bratři, kontaktovala mě firma Coca-Cola a nabídla nám tři miliardy dolarů jako dar pro církev.“
V místnosti to radostně zašumí.
Kardinál pokračuje: „Má to ale jeden háček. Chtějí, abychom v modlitbě "Otče náš“ zaměnili chléb náš vezdejší za „Coca-Colu naši vezdejší“. A tak se vás tedy ptám: „Kdy nám končí smlouva s pekárnami?“

Nejlepší odpověď
flodur

Perfekt!!!

Další odpovědi
Retko

hehe :)