kablik

Něco pro dospělé:

Sklokeramický sporák, nebo indukční? Vidím rozdíl jen v ceně a u sklokeramiky výhodu v použití jakéhokoli nádobí, máte někdo s tímto skušenost? Stolet vaříme na plynu, tak jsem si říkal že nějaká změna by neškodila.

Nejlepší odpověď
sevos

Jak píšeš,sto let vaříme na plynu,neměnil bych

Další odpovědi
Nikkol

Na vaření je nejlepší plyn. Ale pokud bych se musela rozhodnout, tak z hlediska úspory energie a bezpečnosti indukční.

Funna

Pokud jste zvyklá na plyn, tak jedině indukční, protože ten je po plynu nejrychleji reagující při změně nastavení intenzity…ale jako plyn to nikdy nebude…
ale já bych zůstala u plynu…elekriku vypínají celkem často…ale kolikrát vám někdo zastavil plyn? (doufám, že plynárnám nic nedlužíte .-))…