speedy111

neco pro chytre

není ji videt, nejde ji cítit, není ji slyšet nejde ji chytit je za hvězdami a pod horami a vyplnuje prázdné jámy, byla tu a přijde pak a nakonec ti vytře zrak.

ne star wars,star gate ani star trek to neni

Nejlepší odpověď
annas

Odpověděla jsem jako první správně. Je to tma, nikoliv láska.
Jde o hádanku z Hobita, můžete se přesvědčit o tom, že mám pravdu.
Můj názor není namířen proti Bubcovi, ale proti tomu, kdo udělil zelený palec za neověřenou, tedy chybnou odpověď. Důvěřuj, ale prověřuj!

Další odpovědi
anonym

Že by láska?

lejla37

taky si myslím že tma