Naty777

Něco pro Ajťáky ?

Ahoj chci si přeposlat písničky z PC do mobilu, ale at vezmu jakoukoli USB tak mi to mobil nabíjí. A nevím jak to přeposlat když se mi nic neukáže. Pomůžete mi prosíím :(
Doplňuji:
název mobilu je samsung galaxi mini

Odpovědi
pl4toon

o jaký mobil se jedná?

kdoco4

Pokud má ten mobil Android a Wifi, tak si to pošli přes mail či úschovnu (uschovna.cz).
Nebo použij paměťovou kartu.

Jsemtady

Mno kdyz to pripojis k tomu pc, tak by na liste melo bejt napsane typ pripojeni, jen to z nabijeni prepnout na mod usb.
U starsich win to ten telefon nemusi najit, tam bys musela nainstalovat Samsung Kies. Pak uz by to melo jit.

RyuzakiKate

Já si to posílám přes bluetooth…

Nitrol

Konečně moje a užitečná odpověď ! U Samsungu existuje program Samsung Kies – stáhneš si to na oficiálních stránkách samsungu. U mého mobilu SGN2 mi to také nefungovalo ale po stažení tohoto programu do počítače, začal rozumět mému mobilu a mobil fungoval jako Flash Disk. Doufám, že ti tato odpověď pomůže ;)

badisko

stahujes uzinatelskou prirucku jo …